IN.272.19.2024
Przetarg: Remont sanitariatu M na 3 piętrze w budynku Starostwa Powiatowego w Sanoku ul. Rynek 1
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IN.272.19.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 listopada 2024, 11:00
- Data publikacji
- 12 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
”Poltra” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Jagan Sp. Z O.O.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Zamawiający
Fundacja "W Trosce O Życie"
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
