510153
Przetarg: Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE. Zakres prac obejmuje wskazane przykanaliki SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD. Zamówienie dotyczy robót budowlanych realizowanych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 510153
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2026, 10:30
- Termin zadawania pytań
- 12 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 1 kwietnia 2026