SZ/20/7/AR/23
Przetarg: Remont poszycia dachowego wiaty magazynowej przy warsztatach szkolnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZ/20/7/AR/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Brześce
Zamawiający
Gmina Janowiec
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Doposażenie jednostek OSP Gminy Końskowola w specjalistyczny sprzęt i środki ochrony indywidualnej
Zamawiający
Ugkonskowola
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

