ZP.271.03.2023
Przetarg: Remont odcinków dróg gminnych nr 101027N - ul. Agatowa, nr 101018N - ul. Diamentowa, nr 101025N - ul. Szmaragdowa w miejscowości Gronowo Górne, gmina Elbląg
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.03.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex
ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze
ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż