ZZWR.37.2025
Przetarg: Remont nawierzchni dróg gminnych w zakresie robót bitumicznych - część I - rejon na płd.-wsch. od Al. Jerozolimskich - zamówienie powtarzane do umowy nr WŁO/100/24 z dnia 15.03.2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZWR.37.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 24 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)