DIZ-340/018/02/2023
Przetarg: Remont lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. De Gaulle`a 26/17 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DIZ-340/018/02/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 13 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach
