Przetarg: Remont lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy al. Niepodległości 78/55 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
Opis zamówienia
Remont lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy al. Niepodległości 78/55 administrowanego przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w TychachPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu lokalu mieszkalnego (wolnostanu) przy ul. Grota Roweckiego 31/36, którym w imieniu Zamawiającego administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach, poprzez swoją jednostkę organizacyjną: ROM Nr IV z siedzibą w Tychach przy al. Niepodległości 76
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 13 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego