L.dz. SK2/ 7295/2024
Przetarg: Remont lokali mieszkalnych – pustostanów znajdujących się w gminnym zasobie mieszkaniowym zarządzanym przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Wałczu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- L.dz. SK2/ 7295/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2024, 09:00
- Data publikacji
- 20 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu


