Przetarg: Remont lokali mieszk. (pustostanów) przy ul. Nakielskiej 113/2,Gdańskiej 54/14, Ks. P. Skargi 10/4A i Sułkowskiego 48/33 w Bydgoszczy zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.

Opis zamówienia
zadanie nr 1 - remont lokalu mieszkalnego przy ul. Nakielskiej 113/2 w Bydgoszczy zadanie nr 2 - remont lokalu mieszkalnego przy ul. Gdańskiej 54/14 w Bydgoszczy zadanie nr 3 - remont lokalu mieszkalnego przy ul. Ks. Piotra Skargi 10/4A w Bydgoszczy zadanie nr 4 - remont lokalu mieszkalnego przy ul. Józefa Sułkowskiego 48/33 w Bydgoszczy
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lipca 2025
- Data publikacji
- 11 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego