RGKiI.271.4.2023
Przetarg: Remont i przebudowa dróg w miejscowościach Niedziały, Silginy, Stary Dwór Barciański, Radosze, Krelikiejmy, Modgarby, Taborzec, Kudwiny, Michałkowo i Garbnik.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RGKiI.271.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Płocku
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Aj Compleks Agnieszka Strzyżewska
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Wykonanie instalacji grzewczej w części centralnej pałacu w Sztynorcie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026