Wyniki przetargu: Remont drogi gminnej nr 617 074S Łączyna – Skała oraz drogi gminnej nr 617 075S Mlaskawka we wsi Istebna
Opis zamówienia
Remont drogi gminnej nr 617 074S Łączyna – Skała oraz drogi gminnej nr 617 075S Mlaskawka we wsi IstebnaCelem inwestycji jest przeprowadzenie robót budowlanych polegających na remoncie drogi gminnej DG 617 074S oraz DG 617 075S we wsi Istebna.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego