ZP.271.1.9.2025
Przetarg: Remont drogi gminnej 600704K (ul. Chmielnik) w km od 0+221,50 do km 0+261,50 w miejscowości Włosań, Gmina Mogilany w ramach wykonania robót polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlany.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.9.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 16 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)