PZD.404.07.2025.JD
Przetarg: Remont drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2707G w m. Linowiec”
Opis zamówienia
Droga dla pieszych przewidziana do remontu posiada nawierzchnię z kostki betonowej. Zadanie będzie polegało na demontażu nawierzchni i obrzeży, następnie wymianie podbudowy (usunięcie istniejącej i wykonanie nowej) oraz ponownym wbudowaniu kostki betonowej na podsypce cementowo- piaskowej i obrzeży pochodzących z demontażu na ławie betonowej. W pobliżu przepustu drogowego należy wykonać remont odwodnienia oraz wymienić i zamontować barierki ochronne U11a.Konstrukcja chodnika:•warstwa ścieralna z kostki betonowej 10x20 cm.- z demontażu•podsypka cementowo- piaskowa 1:4 gr. 3cm•podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZD.404.07.2025.JD
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2025, 11:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2025
- Link do ogłoszenia