ZUK.ZP.1.1.2023
Przetarg: Remont części pomieszczeń sanitarnych i korytarzy w budynku Zespołu Szkół w Cybince
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZUK.ZP.1.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”




Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo

LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej



MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA
