ZP.272.1.28.2025
Wyniki przetargu: „ Remont budynku Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim po pożarze – etap II” – remont Sali gimnastycznej – postępowanie nr ZP.272.1.28.202.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.28.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 7 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)