Przetarg: Remont budynków nr 36 i 39 oraz remont elewacji budynku nr 8 na terenie kompleksu wojskowego nr 3835 przy ul. Nieświeskiej 56 w Warszawie
Opis zamówienia
Remont budynków nr 36 i 39 oraz remont elewacji budynku nr 8 na terenie kompleksu wojskowego nr 3835 przy ul. Nieświeskiej 56 w WarszawieWykonanie remontu budynków nr 36 i 39 w kompleksie wojskowym przy ul. Nieświeskiej 56 w Warszawie. Wykonanie remontu elewacji budynku nr 8 na terenie kompleksu wojskowego nr 3835 przy ul. Nieświeskiej 56 w Warszawie
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 5 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”