PZD-ZAM.261.261.11.2023.WZ
Przetarg: Regulacja stanów prawnych dróg powiatowych nr 1533 K, 1516 K, 1565 K, 1563 K, 1543 K

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZD-ZAM.261.261.11.2023.WZ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 5 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej