Wyniki przetargu: "Rozbiórka magazynku paliw na terenie działki 554/45 przy ul. Gdańskiej 110 w Chojnicach”
Opis zamówienia
RDC.26.24.2025.ŁSz "Rozbiórka magazynku paliw na terenie działki 554/45 przy ul. Gdańskiej 110 w Chojnicach” (ID 1186891)"Rozbiórka magazynku paliw na terenie działki 554/45 przy ul. Gdańskiej 110 w Chojnicach”; "Rozbiórka magazynku paliw na terenie działki 554/45 przy ul. Gdańskiej 110 w Chojnicach” zgodnie z dokumentacją projektową oraz STWiORB.; 1 robota budowlana
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 października 2025
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego