Wyniki przetargu: Ładowarka teleskopowa z zestawem osprzętu i szkoleniem operatorów
Opis zamówienia
PT.2370.10.2025 Ładowarka teleskopowa z zestawem osprzętu i szkoleniem operatorów (ID 1216595)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 17 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Db Cargo Polska S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Południowy Koncern Węglowy S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

