Przetarg: Przystosowanie pawilonu U-11 AGH w Krakowie do aktualnych przepisów ppoż. - KC-DE-zp.272-637/25
Opis zamówienia
Przystosowanie pawilonu U-11 AGH w Krakowie do aktualnych przepisów ppoż. - KC-DE-zp.272-637/25
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego