WP.25.00221.2022.K.D.JOKI
Przetarg: Przygotowanie i produkcja spotu 3 + Karolin
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WP.25.00221.2022.K.D.JOKI
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 lutego 2023, 11:00
- Data publikacji
- 24 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
