RI.271.1.16.2023
Przetarg: Przewóz dzieci z terenu Gminy Ryglice na zawody sportowe
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.1.16.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 13 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej
