ZP.272.1.2025
Przetarg: PRZETWORZENIE POWIATOWEGO ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO DO POSTACI CYFROWEJ, W CELU UTWORZENIA BAZ DANYCH GESUT I BDOT500 w ramach 9 zadań
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2025, 10:30
- Data publikacji
- 29 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)