K-ZP.261.146.2025
Wyniki przetargu: Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Techniki położnicze i prowadzenie porodu dla studentów kierunku Położnictwo w semestrze zimowym roku akademickiego 2025/2026
Opis zamówienia
Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Techniki położnicze i prowadzenie porodu dla studentów kierunku Położnictwo w semestrze zimowym roku akademickiego 2025/2026
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- K-ZP.261.146.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 15 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego