ZP.272.1.6.2023
Przetarg: Przeprowadzenie kursów zawodowych wg projektu pn. „Zawodowcy przyszłości”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.6.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Wał Sierosław - wyrównanie do rzędnej projektowej korony wału

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

Sprzedaż odpadów złomu zgromadzonych na terenie GA
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu


