Wyniki przetargu: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa osób na trasie: Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów w dn. 06.06.2025 r.Zapytanie ofertowe 08/05/2025/LO

Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa osób na trasie: Dzierżoniów – Wrocław – Dzierżoniów, która ma zostać zrealizowana w dniu 06.06.2025 r. Usługa obejmuje przewóz 34 osób – uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. Trasa przejazdu: Wyjazd: Około godziny 8:00 z parkingu przy Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym w Dzierżoniowie, ul. Kolejowa. Przyjazd: Politechnika Wrocławska, ul. Wrońskiego 13c, Wrocław. Wyjazd z Wrocławia: Około godziny 13:00. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia pojazdu lub pojazdów, które spełniają następujące warunki: Każdy pasażer musi mieć zapewnione miejsce siedzące wyposażone w pasy bezpieczeństwa.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

WYKONANIE USŁUGI ODBIORU I TRANSPORTU ZWŁOK OSÓB ZMARŁYCH


56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530

Diagnostyka techniczna, regeneracja urządzeń abonenckich.

naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA CEE'D


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA SPORTAGE
