ROŚ.271.8.1.2024.RB
Przetarg: Przebudowa źródła ciepła poprzez instalację wysokosprawnej kotłowni kogeneracyjnej i gazowej dla budynku Szkoły Podstawowej i Hali Sportowej w m. Jedwabno
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ROŚ.271.8.1.2024.RB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2024, 07:00
- Data publikacji
- 3 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku


Remont dachu budynku mieszkalnego Górowo 22 (dawne 19)