Wyniki przetargu: Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Pomorskiej w Gorzowie Wlkp. nr sprawy ZP/3/2025/BK
Opis zamówienia
617,50 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø315 bezwykopowo, 69,00 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø315 wykop otwarty, 14,00 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø225 bezwykopowo, 0,50 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø160 wykop otwarty, 3,40 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø110 wykop otwarty, 10,50 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø90 wykop otwarty, 14,00 m × Rurociąg z rur PE100 SDR17 PN10 - RC Ø32 wykop otwarty, 4,00 × Hydrant nadziemny DN80 kpl., 2,00 × Hydrant podziemny DN80 kpl.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 marca 2025
- Data publikacji
- 24 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego