OR.272.5.2023
Przetarg: Przebudowa sali nr 21 w budynku przy ul. Świdnickiej 38 wraz z utworzeniem pomieszczenia socjalnego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR.272.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

elementy złączne(śruby podkładki ,nakrętki)


uszczelka grafitowa - GAMBIT AF-200 G - fi570/508x3,0mm


zacisk sprężysty 4H58CT 8‑14mm - ERICO CADDY - nr kat.: 178530

Dostawa artykułów budowlanych- hydrauliczne


tonery, tusze do drukarek - SP8 Świdnica


