WZ.271.11.2023
Przetarg: Przebudowa nawierzchni dróg gminnych poprzez ułożenie płyt YOMB
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZ.271.11.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 1 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych
Zamawiający
Polpharma Biologics S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Dc Doradztwo-Consulting Monika Kaczmarek
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Szpitale Pomorskie Sp. Z O.O.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadleśnictwo Choczewo

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Rafineria Gdańska Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
