GM.272.41.2022
Przetarg: Przebudowa lotniska Zamość – EPZA – realizacja zadania pn. Zmiana eksploatacyjnych i technicznych cech lotniska Zamość – EPZA w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GM.272.41.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 grudnia 2022, 08:00
- Data publikacji
- 15 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Brześce
Zamawiający
Gmina Janowiec
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Doposażenie jednostek OSP Gminy Końskowola w specjalistyczny sprzęt i środki ochrony indywidualnej
Zamawiający
Ugkonskowola
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

