Przetarg: Przebudowa istniejącej stacji transformatorowej słupowej STSa 20/100-KRK4121 Rączna III- Dzikowiec na stację transformatorową STSK 20/250 w miejscowości Rączna”, tryb: Zaprojektuj i Wybuduj
Opis zamówienia
Przebudowa istniejącej stacji transformatorowej słupowej STSa 20/100-KRK4121 Rączna III- Dzikowiec na stację transformatorową STSK 20/250 w miejscowości Rączna”, tryb: Zaprojektuj i Wybuduj
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego