IPP.271.17.2023
Przetarg: Przebudowa drogi wewnętrznej nr dz, ew. 959, 960/1 i 960/2 w miejscowości Konopnica
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IPP.271.17.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 28 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Sukcesywna dostawa elementów tnąco mocujących do rozdrabniarki wolnoobrotowej Universo 2800
Zamawiający
Mpgk-Chelm
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem
Zamawiający
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła Ii

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
