I.252.2.2023.IJ
Przetarg: Przebudowa drogi powiatowej nr 3305F ul. Marcinkowskiego w Międzyrzeczu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- I.252.2.2023.IJ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej
WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA
Zamawiający
4 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miasto Zielona Góra - Urząd Miasta Zielona Góra

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski W Słubicach

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo
Zamawiający
Powiat Świebodziński

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
