ZDP.IV.333-5/2023
Przetarg: "Przebudowa drogi powiatowej nr 1777R wraz z infrastrukturą towarzyszącą"- (zadanie dofinansowane z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDP.IV.333-5/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 1 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II
