ZP.271.24.2024
Przetarg: Przebudowa drogi gminnej w m. Nosibądy na odcinku 0,515 km
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.24.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 września 2024, 08:00
- Data publikacji
- 4 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zakup i dostawa zasuw w ilości 7 kpl
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie

Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie
