Przetarg: Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 410/45, 410/41 oraz 410/46 w miejscowości Prusy
Opis zamówienia
Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 410/45, 410/41 oraz 410/46 w miejscowości Prusy1.Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej na działkach nr 410/45, 410/41 oraz 410/46 w miejscowości Prusy na odcinku ok. 0,220 km. Szczegółowy zakres inwestycji określa przedmiar robót wraz z PZT.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego