IB.271.06.2023
Przetarg: Przebudowa dróg gminnych ul. Tulipanowej i części ul. Leśnej w miejscowości Jemielnica
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IB.271.06.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 maja 2023, 09:00
- Data publikacji
- 13 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

55/2026 Tabliczka przydrzwiowa
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Papier toaletowy + reczniki papierowe
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
