TIA.271.54.2023
Przetarg: Przebudowa dróg gminnych nr 002203F i 102902F w zakresie budowy chodnika - ul. Powstańców Śląskich i Długa w Sławie w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TIA.271.54.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód



Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

