ZPR/5/23/D8/L/16/004/05
Przetarg: Projekt modernizacji strefy wjazdu na teren Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce wraz z projektem nowego budynku biura przepustek
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPR/5/23/D8/L/16/004/05
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 października 2023, 08:00
- Data publikacji
- 26 września 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

