SA.270.24.2023
Przetarg: Program czynnej ochrony populacji żubra Bison bonasus na gruntach będących w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe - koszty wyłożonej karmy dla żubrów w 2023r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.24.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 maja 2023, 10:00
- Data publikacji
- 16 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Bogaczewo OBI/21/2500534
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBI/21/2503562
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBMBS/21/26882
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Piastowo OBI/21/2600548
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Jelonki OBI/21/2502068
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Dawidy OBI/21/2601392
