RZP.271.2.2026
Przetarg: Powtórzenie podobnych robót budowlanych do umowy Nr RZP.272.17.19.2025 z dnia 30 kwietnia 2025 r., polegających na remontach cząstkowych nawierzchni asfaltowych na terenie Gminy Ożarów Mazowiecki
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP.271.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 4 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
