DZ.PZ.341.130.2025
Przetarg: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp do zamówienia podstawowego pn. Cięcia pielęgnacyjne drzew na terenie Nowe Miasto Północ w Poznaniu
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ.PZ.341.130.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Zduny
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie
Zamawiający
Gmina Kępno

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku
Zamawiający
Gmina Blizanów

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Gminy Wągrowiec
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Agri Plus Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Kaliszu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026