IIG.271.1.2023
Przetarg: „Poprawa stanu infrastruktury poprzez rozbudowę remizy w Cewkowie, przebudowę budynku wielofunkcyjnego oraz budowę boiska sportowego w Starym Dzikowie“
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IIG.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 18 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Ryszkowa Wola.

Wymiana izolatorów na linii 15 kV Głuchów-Dynów 2 – 1 część




Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25