SSZP 371/6/2023/B
Przetarg: „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ OBIEKTÓW AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO J. PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE FILIA W BIAŁEJ PODLASKIEJ ETAP I”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SSZP 371/6/2023/B
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 22 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem
Zamawiający
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła Ii

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej W Lublinie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
