GKI.271.6.2023
Przetarg: Poprawa efektywności energetycznej budynku Wiejskiego Domu Kultury w miejscowości Tyrawa Solna na terenie Gminy Sanok
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GKI.271.6.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 maja 2023, 07:00
- Data publikacji
- 20 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC Dostawa koparko-ładowarki
Zapytanie o informacje cenową na sprzedaż złomu

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.


Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś

