RIiOŚ.271.7.2023
Przetarg: Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Pustelniku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIiOŚ.271.7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 kwietnia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 7 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

