STM-ZP.271.2.2025
Przetarg: Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego – Usługa wykonania naprawy rewizyjnej dla dwóch wagonów typu 1 Aw o oznaczeniu Bxhpi 1666 (nr inw. MUZ II/64) oraz Bxhpi 1676 (nr inw....

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- STM-ZP.271.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2025
- Data publikacji
- 28 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)