Konkurs ofert 18.02.2026
Przetarg: Polska – Usługi szpitalne – Konkurs ofert 18.02.2026

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- Konkurs ofert 18.02.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 26 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057