EP/220/61/2024
Przetarg: Polska – Roboty budowlane – Budowa budynku na potrzeby Zakładu Patomorfologii w SPWSZ w Szczecinie przy ul. A. Sokołowskiego 11, w granicach działki nr 2/15 z obrębu 4015 w formule „zaprojektuj i wybu...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- EP/220/61/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2025
- Data publikacji
- 18 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)